O nás

Mojeknihy.eu je portál, zabývající se zejména distribucí elektronických knih. Vedle toho jsme i malé nezávislé nakladatelství, které se zaměřuje na menšinové žánry a začínající či méně známé autory.

Máte-li chuť publikovat elektronickou knihu, nebo víte o někom takovém, neváhejte nás kontaktovat! Pokud nás Váš projekt zaujme, provedeme zdarma převedení textu do formátu elektronické knihy a zajistíme její distribuci za velmi nízkou provizi. V případě, že se rozhodnete nabízet knihu ke stažení zdarma, poskytneme veškeré služby bezplatně. U slibných projektů můžeme zajistit i tisk a distribuci papírové knihy za velmi zajímavých podmínek.

Věříme, že čtení knih není jen výsadou moudrých, ale rozhodně pomáhá moudrost rozvíjet. Rádi bychom tomu svými skromnými silami přispěli.

P.S.

Víme, že existují výjimky z výše řečeného. Například je tu jiská skupina lidí, kteří čtou výhradně dva druhy literárních děl: to, co sami napsali, a to, co jiní napsali o nich. U těchto lidí lze o moudrosti pochybovat, nemají ji totiž kde brát. Pokud snad do této - naštěstí nepočetné - skupinky patříte, kontaktujte prosím jiného nakladatele :-)